o nas

Jesteśmy biurem znanym w regionie (na rynku działamy od 2012 roku), któremu zależy na budowaniu dobrych relacji z klientami o czym świadczą liczne opinie wystawione na naszej stronie domowej, otwarcie współpracujemy z innymi pośrednikami, cały czas pozyskujemy nowe oferty i sukcesywnie realizujemy transakcje, oferujemy naszym klientom bezpieczny pakiet usług dodatkowych typu pozyskanie kredytu+zakup nieruchomości + ubezpieczenie + inne. Klientom zawsze gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, lojalność, elastyczność zasad przy współpracy oraz fachową pomoc i doradztwo.

PRZYNALEŻYMY DO WSPON - Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.


OFERUJEMY BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE w zakresie udzielania kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. Dopasujemy kredyt do Twoich potrzeb - szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Posiadamy prawie 20-letnie doświadczenie w zakresie udzielania kredytów hipotecznych.

Dodatkowo współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem i firmą specjalizującą się w przeprowadzkach oraz firmą sprzątającą.

Staramy się świadczyć usługi kompleksowo - TY oszczędzasz czas i pieniądze !

Stale dążymy do poszerzania bazy ofert nieruchomości, które obejmują zasięgiem województwa: wielkopolskie, dolnośląskie i lubuskie.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

- wysoka skuteczność zrealizowanych transakcji,

- bogata baza aktualnych ofert,

- szeroki zasięg działania w regionie,

- sprawdzone opinie naszych klientów,

- wszechstronny marketing i promocja nieruchomości,

- DRON w cenie usługi pośrednictwa (dla wybranych ofert),

- 22-letnie doświadczenie w udzielaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości,

- rodzinna atmosfera,

- łatwe i zrozumiałe dla stron zasady współpracy.

Nasz zespół

Bartłomiej Stankiewicz

Bartłomiej Stankiewicz

Dyrektor placówki,Pośrednik, nr licencji PFRN 21395; zarządca nieruchomości, nr licencji PFRN 27522

Punktualny, systematyczny, dobrze zorganizowany, otwarty. Stawia na długotrwałe relacje z klientami. Największą satysfakcją jest zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań. Specjalizuje się w wynajmie lokali użytkowych, lokali mieszkalnych, sprzedaży działek, mieszkań i domów. Obsługuje transakcje głównie na terenie woj. wielkopolskiego (Leszno, Poznań). W wolnym czasie lubi gotować, biegać, morsować. Dodatkowo interesuje się dobrym kinem i sztuką teatralną. Doświadczenie w branży: 10 lat, poparte licznymi rekomendacjami oraz opiniami zadowolonych klientów.

Jolanta Stankiewicz

Jolanta Stankiewicz

Dyrektor ds. finansowych; pośrednik nr licencji 19709

Niezwykle energiczna i skuteczna w działaniu, nie boi się wyzwań i trudnych spraw, zawsze maksymalnie zaangażowana w powierzone jej sprawy. Profesjonalnie doradza przy zakupie nieruchomości, skutecznie realizauje finansowanie zakupu nieruchomości kredytem hipotecznym. Specjalizuje się w sprzedaży domów, mieszkań i działek. Jej oferty skupiają się w samym Lesznie i okolicach. Po godzinach najchętniej relaskuje się w domowym zaciszu z dobrą książką. Doświadczenie w branży: 12 lat. Doświadczenie w zakresie udzielania kredytów hipotecznych: 22 lata, poparte licznymi rekomendacjami oraz opiniami zadowolonych klientów.