o nas

Rynek nieruchomości jest bardzo zróżnicowany i cały czas się zmienia. Decydując się na zakup nieruchomości lub inną inwestycję z tym związaną, należy zwrócić szczególną uwagę na stan prawny oraz inne ważne kwestie. Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję bezpiecznej transakcji. Towarzyszymy Państwu od samego początku procesu zakupu, aż do samego końca, kiedy mamy pewność, że zarówno Kupujący jak i Sprzedający, Najemca jak i Wynajmujący są w pełni usatysfakcjonowani.

OFERUJEMY BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE w zakresie udzielania kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. Dopasujemy kredyt do Twoich potrzeb - szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Posiadamy prawie 20-letnie doświadczenie w zakresie udzielania kredytów hipotecznych.

Dodatkowo współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem i firmą specjalizującą się w przeprowadzkach oraz firmą sprzątającą.

Staramy się świadczyć usługi kompleksowo - TY oszczędzasz czas i pieniądze !

Stale dążymy do poszerzania bazy ofert nieruchomości, które obejmują zasięgiem województwa: wielkopolskie, dolnośląskie i lubuskie.

Nasz profesjonalizm, doświadczenie i pomoc przy załatwianiu spraw formalno - ­prawnych pozwoli Państwu na bezpieczne przeprowadzenie transakcji i tym samym zapewni satysfakcję ze współpracy z nami.

Nasz zespół

Bartłomiej Stankiewicz

Bartłomiej Stankiewicz

Dyrektor placówki,Pośrednik, nr licencji PFRN 21395; zarządca nieruchomości, nr licencji PFRN 27522

Punktualny, systematyczny i dobrze zorganizowany. Cały czas się uczy, zależy mu na budowaniu długotrwałych relacji z poszczególnymi klientami. Specjalizuje się w wynajmie lokali użytkowych i mieszkań oraz sprzedaży domów. Obsługuje transakcje głównie na terenie woj. wielkopolskiego (Leszno, Kościan, Poznań, Środa Wielkopolska). Doświadczenie w branży: 7 lat.

Jolanta Stankiewicz

Jolanta Stankiewicz

Dyrektor ds. finansowych; pośrednik nr licencji 19709


Niezwykle energiczna i skuteczna w działaniu, nie boi się wyzwań i trudnych spraw. Profesjonalnie doradza przy zakupie nieruchomości. Specjalizuje się w sprzedaży domów, mieszkań i działek oraz wynajmie obiektów komercyjnych. Jej oferty skupiają się w samym Lesznie i okolicach. Doświadczenie w branży: 9 lat. Doświadczenie w zakresie udzielania kredytów hipotecznych: 20 lat.