Działka budowlana 375 m², Boszkowo

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Boszkowo

135 000  • 375 
360 zł za m2

 Kontakt

DZIAŁKA LASY JEZIORA

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 375 m2. Cena sprzedaży wynosi 135,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy - mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Media: prąd - w drodze, woda - w drodze, kanalizacja - brak, gaz - brak. Dominujące zagospodarowanie działki: pole. Uzupełniające zagospodarowanie: krzewy i drzewa. Działka nie posiada ogrodzenia, teren jest płaski. 

LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w obszarze wiejskim i usytuowana jest przy lesie. Natężenie ruchu samochodów - słabe. W okolicy znajdują się sklep spożywczy, jezioro, las, podstawówka.

DODATKOWE INFORMACJE:
Rozglądasz się za idealną okolicą, gdzie będziesz mógł postawić bezpieczny, przytulny dom dla siebie i swojej rodziny? A może szukasz atrakcyjnego gruntu, który pozwoli Ci pewnie zainwestować pieniądze i przez następne lata spokojnie obserwować, jak procentują? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

LOKALIZACJA

Działka położona w Boszkowie, malowniczej wsi w samym sercu Pojezierza Leszczyńskiego, na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Zaciszna okolica, otoczona licznymi lasami, łąkami i jeziorami (m. in. Jezioro Dominickie, Wieleńskie, Olejnickie, Przemęckie) stanowi gwarancję ciszy, świeżego powietrza i przestrzeni. Taki potencjał do relaksu i wypoczynku na łonie natury to coś, na czym niewątpliwie skorzysta zarówno Twoje ciało, jak i umysł. Na szczególną uwagę zasługuje Jezioro Wielkie ­- zaledwie kilkaset metrów dzieli nas od idealnego miejsca na piknik, wędkowanie czy przejażdżkę rowerową.

NAJBLIŻSZA OKOLICA

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią małe domki jednorodzinne, oddalone od siebie i odgrodzone bujną roślinnością, zapewniającą spokój i prywatność. Działka znajduje się przy głównej drodze Boszkowskiej, wygodny dojazd wewnętrzny gminną drogą utwardzoną o szerokości ok. 3,80 m.

PLAŻA

Z drugiej strony miejscowość okala Jezioro Dominickie - serce pobliskiego kurortu Boszkowo-Letnisko. To lokalne centrum rozrywki i gastronomii, przyciągające ludzi z całej okolicy. Nieważne, czy szukasz aktywnego wypoczynku na wodzie, rodzinnego popołudnia na plaży czy niezapomnianego wieczoru ze znajomymi - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Do najbliższej plaży głównej- mamy ok.
1 km- - to zaledwie 2 min samochodem czy niecałe 15 min. spokojnym spacerem!

- Najbliższa okolica:
Włoszakowice- (5 km),
Przemęt- (7 km),
Śmigiel- - 17 km

- Pobliskie miasta:
Leszno- (25 km),
Kościan- (30 km),
Wolsztyn- (30 km)

- 30 km do kurortu w
Sławie
DANE TECHNICZNE

Powierzchnia 375 m2Kształt regularny- , prostokątny
- Częściowo
ogrodzona- (front i tył bez ogrodzenia)
- Działka
częściowo zadrzewiona - - to okazja na samodzielne zagospodarowanie przestrzeni, pozostawiająca zarówno możliwość wykorzystania imponujących drzewostanów, jak i wycięcia ich i zaczęcia zupełnie od zera
Prąd- i
wodociąg- w drodze
Kanalizacja- na etapie planowania i projektowania - na razie zalecana ekologiczna oczyszczalnia ścieków
- Brak przyłącza gazu

Specjalizujemy się także w udzielaniu kredytów hipotecznych na zakup wymarzonej nieruchomości, zatem nasz zakres usług jest satysfakcjonujący i szeroki.

Nie pozwól, by taka oferta uciekła Ci sprzed nosa! Uprzejmie zapraszam na prezentację i zapewniam, że będzie ona satysfakcjonująca!

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE.

Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 606804282
Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 19709

Twoje Centrum Nieruchomości - Twój partner na rynku nieruchomości
  • powierzchnia: 375 m2
  • powierzchnia działki: 375 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: GS/3031/1371
  • data ostatniej aktualizacji: 15 Maj 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

Twoje Centrum Nieruchomości

ul. Słowiańska 55 64-100 Leszno

tel: +48 606 804 282

tel: +48 606 426 776