Działka budowlana 1237 m², Kunowo, Kwiatowa

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Kunowo • Kwiatowa

148 440  • 1237 
120 zł za m2

 Kontakt

NOWA CENA - DZIAŁKA NA WZGÓRZU

OKAZJA!!!

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,237 m2. Cena sprzedaży wynosi 148,440 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy - mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa / kostka. Media: prąd - w pobliżu, woda - przyłącze, kanalizacja - w pobliżu, gaz - brak. Dominujące zagospodarowanie działki: łąki. Uzupełniające zagospodarowanie: krzewy i drzewa. Działka nie posiada ogrodzenia, teren jest płaski. 

LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w obszarze wiejskim i usytuowana jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - słabe.

DODATKOWE INFORMACJE:
LOKALIZACJA

Kunowo to urokliwa wieś położona na terenie powiatu gostyńskiego, którą otaczają malownicze krajobrazy pagórkowatych pół, lasów i łąk, poprzecinane pomorenowymi dolinami. Ukształtowanie terenu i bogata infrastruktura sprzyjają spacerom i przejażdżkom rowerowym, a bogate w faunę i florę rezerwaty to raj dla miłośników przyrody.

Oddalony o zaledwie 7 km Gostyń to tętniące życiem lokalne centrum gospodarki, kultury i rekreacji. Bogata, sięgająca XIII wieku historia ziemi gostyńskiej przejawia się między innymi we wszechobecnej zabytkowej architekturze kamienic, obiektów sakralnych czy zespołów pałacowo-folwarcznych.

Miejski rytm życia wyznaczają festyny, pikniki, wystawy i koncerty zrzeszające ludzi pełnych pasji do malarstwa, fotografii czy muzyki i ożywiające zmodernizowany rynek, który stał się sercem Gostynia. Popularnością cieszą się nie tylko inscenizacje i pokazy folklorystyczne, ale także kino, muzeum czy biblioteka.

Sport to nieodłączna część życia społecznego tutejszych mieszkańców. Liczne ścieżki rowerowe i siłownie zewnętrzne zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, do dyspozycji pozostają również kryte obiekty - pływalnia z zapleczem fitness, nowoczesna kręgielnia, lodowisko, korty tenisowe, hale sportowe i boiska wielofunkcyjne, z których korzystają także kluby i organizacje sportowe, niektóre z długoletnimi tradycjami.

Gostynianie angażują się nie tylko w kultywację historii i życie społeczne - mają również żyłkę do biznesu. W ścisłej krajowej czołówce plasuje się miejscowe rolnictwo, do liderów należą także producent filtrów dla motoryzacji, huta szkła, mleczarnia, cukrownia, a także firma produkująca rury PCV. Miejsce to sprzyja powstawaniu i rozwojowi zarówno lokalnych firm, jak i przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym - pochodzące stąd powozy konne jeżdżą na wszystkich kontynentach.

DZIAŁKA

Działka budowlana- na terenie objętym
miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Powierzchnia 1237 m2- Działka
częściowo zadrzewiona - (wąski pas roślinności wzdłuż drogi)
Dojazd - drogą utwardzoną (w przyszłości możliwa również budowa drogi wewnętrznej związana z rozbudową okolicy)
Wodociąg - podłączony,
sieć kanalizacyjna- i
elektroenergetyczna- w pobliżu (najbliższy budynek ok. 70 m dalej)
- Brak przyłącza gazu

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE.

Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 606804282
Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 19709

Twoje Centrum Nieruchomości - Twój partner na rynku nieruchomości
  • powierzchnia: 1237 m2
  • powierzchnia działki: 1237 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: GS/3031/1373
  • data dodania: 29 Marzec 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 22 Czerwiec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

Twoje Centrum Nieruchomości

ul. Słowiańska 55 64-100 Leszno

tel: +48 606 804 282

tel: +48 606 426 776